JE ČAS NA ZMĚNU

Vytvořte si web podle nových trendů v aplikaci shopadmin®, která poroste s vámi. Vyměňte svůj stávající systém a uspořádejte si obsah v moderním on-line nástroji pro tvorbu a správu webových stránek.

Produktový list k VOP - Email a Datamail - oblibenestranky.cz

Popis plnění: Jedná se o pronájem systému pro zakládání, správu a provoz emailových adres (schránek) k doméně objednatele nebo prostor pro ukládání souborů do úložiště s možností sdílení prostřednictvím url adresy a dalšími vlastnostmi - možností zabezpečení hesla a časové expirace souboru. Přístup do administrace je poskytován pro správu emailů zakládání nových emailů, aliasů, změny hesel aj.

Technické parametry plnění: Celková kapacita pro e-maily je alokovaná podle objednávkového formuláře. Počet schránek je neomezený.

Ceník: Cena je součástí objednávkového formuláře podle zadání parametrů dodávky a služeb. Základní cena za 1GB prostoru je 19,-Kč za měsíc bez DPH.

Aktualizace, upgrade: upgrade systému není poskytován, aktualizace softwaru jsou poskytována na základě vydaných aktualizací dodavatelů softwaru.

Popis provozu k plnění: součástí je zálohování dat, licence k softwaru, emailová (info@oblibene.cz) podpora od 9:00-15:00 hod, správa domény, konzultace v rozsahu započaté jedné hodiny za rok.

Ceny jsou uvedeny bez DPH.

Oblibene.cz s.r.o., IČ:05469562, DIČ:CZ05469562, shopadmin® je registrovaná ochranná známka (č.364569).

 

Vytvořeno v systému shopadmin® 2021 - 2023